To μεταπτυχιακό πρόγραμμα “Νέες Τεχνολογίες Μάθησης και Επικοινωνίας” του Τμήματος Επικοινωνίας και Σπουδών Διαδικτύου στο Τεχνολογικό Πανεπιστήμιο Κύπρου (ΤΕΠΑΚ) διοργανώνει εργαστήριο με θέμα “Κάνετε τη διδασκαλία σας πιο αλληλεπιδραστική με τη χρήση νέων τεχνολογιών”. Η συμμετοχή στο εργαστήριο είναι δωρεάν και θα δοθεί δίπλωμα συμμετοχής.

Απευθύνεται σε εκπαιδευτικούς προ-δημοτικής, Δημοτικής, Μέσης και Τεχνικής Εκπαίδευσης που υπηρετούν σε δημόσια ή ιδιωτικά σχολεία.

Το εργαστήριο θα γίνει το Σάββατο, 24/2/2018, στις 10 π.μ. – 12 μ.μ. στο ΤΕΠΑΚ (Αίθουσα υπολογιστών Στοά Λανίτη).

Οι θέσεις για το εργαστήριο είναι περιορισμένες, ώστε να υπάρχει μεγαλύτερη ευκαιρία για αλληλεπίδραση μεταξύ των συμμετεχόντων και πρακτική άσκηση με ΗΥ.

Δηλώστε τη συμμετοχή σας μέχρι τη Δευτέρα, 12/2/2018, στο ακόλουθο link.