Το Τμήμα Επικοινωνίας και Σπουδών Διαδικτύου σας προσκαλεί στις παρουσιάσεις των μεταπτυχιακών διατριβών των φοιτητών του Τμήματος.

Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα στις Νέες Τεχνολογίες Μάθησης και Επικοινωνίας (ΝΤΜΕ)

Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα στα Ψηφιακά Μέσα και Δημοσιογραφία (ΨΜΔ)

Πρόγραμμα:

Δευτέρα, 11/02/2017
Όνομα Φοιτητή/τριας Ώρα Αίθουσα Παρουσίασης Πρόγραμμα Τίτλος Μεταπτυχιακής Διατριβής
ΠΟΥΓΙΟΥΚΚΑ,
ΕΦΗ
10:15 Αίθουσα Συνεδριάσεων 3ου ορόφου, κτ. Starbucks ΝΤΜΕ VOCABULARY ACQUISITION IN PRIMARY SCHOOL LANGUAGE LEARNING USING A WEB-BASED INTERACTIVE LEARNING ENVIRONMENT.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ,
ΧΡΥΣΑΝΘΗ
11:30 Αίθουσα Συνεδριάσεων 3ου ορόφου, κτ. Starbucks ΝΤΜΕ UNDERSTANDING GOAL SETTING PRACTICES WITH PHYSICAL ACTIVITY TRACKERS.

Τετάρτη, 20/12/2017
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ,
ΒΕΡΟΝΙΚΑ
14:30 Αίθουσα Συνεδριάσεων 3ου ορόφου, κτ. Starbucks ΨΜΔ ΑΝΑΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΜΦΥΛΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ .
ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ,
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15:30 Αίθουσα Συνεδριάσεων 3ου ορόφου, κτ. Starbucks ΨΜΔ ΟΙ ΚΙΝΗΤΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΣΤΗ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΤΟΥ ΧΩΡΟΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑΣ ΤΩΝ ΣΤΡΑΤΙΩΤΩΝ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ.